FIRATPEN’DE VADE FARKI YOK. 12 AYA KADAR TAKSİT İMKANI VAR.
Sektörünün öncüsü ve ihracat lideri Fıratpen’in Selenit 75, Elegance 80 ve Zenia Slide serilerine sahip olmak şimdi çok daha kolay.Tüm kredi kartlarına vade farksız 12 aya varan taksitle ödeme imkanı
Kampanyayı Gör

Fırat Pen

Anasayfa » Fırat Pen

Fırat Pen Üretici Bayiyiz!

Online Katalogu görüntülemek için tıklayınız!

Fırat Plastik AŞ, 1972 yılında plastik inşaat malzemeleri alanında üretim yapmak üzere kurulmuştur. Her zaman kaliteli üretim ve kaliteli ürün çeşitliliği ilkesiyle yola çıkan Fırat Plastik AŞ, Türkiye’de yıllar süren ciddi atılımlar sonucunda hem sektörün lider kuruluşu hem de plastik sektörünün ihracat lideri olmayı başarmıştır.

Fırat Plastik AŞ, plastik esaslı ürünleriyle inşaat, tarım, otomotiv, medikal, beyaz eşya gibi çeşitli sektörlere yönelik üretim yapmaktadır. Bu sektörlere yönelik üretimlerini, İstanbul-Büyük çekmece ve Ankara-Sincan’daki toplam alanı 750.000 m2’yi bulan modern fabrikalarda gerçekleştirmektedir. Fırat Plastik AŞ, Avrupa’nın en büyük 3 plastik üretim kompleksinden birine sahiptir. Türkiye’nin en çok tercih edilen penceresi Fıratpen, modern yapı teknolojilerine standart üstü çözümler üretmektedir.Nihai tüketicinin, mimarların ve mühendislerin beklentilerini Redonit 85, Elegance 80, Selenit Selective 75, Selenit Strong 75, Selenit Selective Strong 75, Selenit 75, Power 75, Opal 70, Zenia Slide, monoblok panjur ve kepenk serileriyle karşılayan Fıratpen, her projeye uygun pencere sistemleri sunmaktadır. Fıratpen; pivot,paralel sürme, katlanır pencere, giyotin gibi standart dışı mimari tasarımlara zengin detay ve yardımcı profilleriyle çözüm üretmekte ve 21 farklı renk seçeneği ile yaşam alanlarına dekoratif alternatifler sunmaktadır. Türkiye’nin en çok tercih edilen penceresi Fıratpen, modern yapı teknolojilerine standart üstü çözümler üretmektedir. Daha fazla konfor ve sorunsuz pencere sistemleri için çalışan Fıratpen; Redonit 85, Selenit 75, Selenit 75 Selective, Zenia ve Opal serileri,21 farklı renk seçeneği ve alternatif pencere sistemleri ile mimarinin dekoratif ve işlevsel beklentilerini karşılamaya devam etmektedir.

PVC Pencere sektörünün öncümarkası Fıratpen Türkiye’nin 81 ilinde 270’in üzerinde satış noktası ilemüşterilerine hizmet vermektedir. Bu amaçla Çanakkale ilinin Çan ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Mercanlar Pvc, güler yüzlü personeli ve müşterilerin isteklerine uygun çözümleri ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Fıratpen PVC Pencere ve Kapı Sistemlerini oluşturan elemanların cam ve vida hariç tamamının üretimini yapan tek firmadır. Bizler de bu kaliteyi ve ürün çeşitliliğini Çanakkale ili ve çevresinde satış noktası olarak sizlere sunmak istedik ve bu amaçla sektörde yerimizi aldık. Odak noktamız siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetin daimi olmasını sağlamak, yenilikleri size geciktirmeden sunmaktır.

Fıratpen’in renkli dünyasıyla ve standart üstü serileriyle tanışmak için sizleri de Mercanlar Pvc satış noktamıza bekliyoruz.Çanakkale ilinin Çan ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Mercanlar Pvc güler yüzlü personeli ve ferah mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de Mercanlar Pvc Showroom’a bekliyoruz.

Gönder
Bizimle iletişime geçebilirsiniz!
Merhaba
Mercanlar Mermer olarak sizlere yardımcı olmak için buradayız
Nasıl yardımcı olabiliriz?