FIRATPEN’DE VADE FARKI YOK. 12 AYA KADAR TAKSİT İMKANI VAR.
Sektörünün öncüsü ve ihracat lideri Fıratpen’in Selenit 75, Elegance 80 ve Zenia Slide serilerine sahip olmak şimdi çok daha kolay.Tüm kredi kartlarına vade farksız 12 aya varan taksitle ödeme imkanı
Kampanyayı Gör

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

1991 Yılında Hasan Hüseyin MERCAN tarafından kurulan inşaat şirketinin ilk işi olan Mermer ve Taş İşlemeciliği 2000 yılına kadar devam etmiştir. Mercanlar Mermer Doğrama Madencilik Petrol Nak. San. Ve Tic. Ltd. Şti 1999 yılında PVC sektörüne girmiş ve üstün kalite memnuniyetini amaçlayarak PVC ve Mermer Taş İşçiliğini beraber bu günlere taşımıştır. PVC Ve Mermer sektörünün yeniliklerini ve müşteri beklentilerini tak,ğ ederek her geçen gün kendini geliştirerek yoluna devam etmektedir.

Misyonumuz

Topluma ve çevreye saygılı, verimli, etkin ve yüksek sorumluluk bilincinde çalışarak sürdürülebilir karlılığı sağlamak. Kendini sürekli geliştiren dinamik insan kaynağımızla profesyonel bir ekip çalışması içerisinde, güvenilir, yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunarak müşteri memnuniyetine ulaşmak.

Vizyonumuz

Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda yaşam tarzlarını, satın alma alışkanlıklarındaki değişiklikleri yakın takip etmek için pazar araştırmaları yaparak, tüketicilerin gözünde farklılık yaratmaya çalışmak

Zamanın getirdiği yeniliklere uyum sağlamak ve mevcut müşterilerin de memnuniyetini sağlamanın bilinci ile hareket etmek.

Tüketicilerimize en iyiyi sunmak amacıyla, kalite standartlarının gerektirdiği profesyonellikte çalışmak.

Gönder
Bizimle iletişime geçebilirsiniz!
Merhaba
Mercanlar Mermer olarak sizlere yardımcı olmak için buradayız
Nasıl yardımcı olabiliriz?